ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Бійців "Азову", поранених під Широкіно, перевезли до Запоріжжя

Спікер полку "Азов" Андрій Дяченко повідомив, що поранених внаслідок обстрілу населеного пункту Широкіно українських військовослужбовців госпіталізували до міста Запоріжжя
Depo.
21 травня 2015 12:44
ФОТО: depo.ua
Бійців "Азову", поранених під Широкіно, перевезли до Запоріжжя
Бійців "Азову", поранених під Широкіно, перевезли до Запоріжжя

Про це повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua з посиланням на Фонд сприяння обороні Запорізької області.

За словами Андрія Дяченко, терористи почали обстрілювати позиції українських військових і, на жаль, було поранено двох бійців добровольчого полку "Азов". Наразі військові перебувають в дуже важкому стані, - вони потрапили під мінометний обстріл.

За словами бійців "Азову", наразі під Маріуполем ситуація дещо стабілізувалася.

Проте наші бійці готуються до посилення провокацій з боку бойовиків та повномасштабного наступу найближчим часом. За інформацією української розвідки, противнику підвезли боєприпаси і, очевидно, найближчим часом планується суттєве посилення обстрілів та провокацій на маріупольському напрямку.

Зазначимо, що полк Національної Гвардії "Азов" наразі базується в місті Маріуполь Донецької області (тимчасово базувався в Запорізькому регіоні в місті Бердянськ).

Бійці полку задіяні в антитерористичній операції на півдні Донецької області, переважно в межах Приазов'я.

17 вересня 2014 року було прийняте рішення про розширення батальйону, перетворивши його на полк спеціального призначення, а в листопаді його було переведено до складу Національної Гвардії України.