ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Бійці "Торнадо" погрожують перейти на бік "ДНР"

Кажуть, що їх розформували через затримання педофіла
Depo.
21 червня 2015 16:51
ФОТО: depo.ua
Бійці "Торнадо" погрожують перейти на бік "ДНР"
Бійці "Торнадо" погрожують перейти на бік "ДНР"

Боєць батальйону "Торнадо" Максим Іваніщев звернувся голови МВС України Арсена Авакова та Президента України з вимогою публічно зізнатися в тому, що "затриманий" ними чоловік був педофілом. Якщо посадовці цього не зроблять, вояки погрожують перейти на бік "ДНР".

Про це, як повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua Іваніщев написав на своїй сторінці в мережі Фейсбук:

"Пан зам.гнерального прокурора України Анатолій Васильович Матіос, мені зараз огидно і бридко це писати, але я повинен публічно відповісти на ваші звинувачення...

Ваші звинувачення в незаконному позбавленні волі і тортурах, висунуті на адресу бійців "Торнадо", що не безпідставні.

Розповідаю, як було насправді:

У розташування батальйону, прийшли місцеві жителі і сказали що в дитячому садку, де граються діти, в павільйоні сидить якийсь мужик і займається онанізмом...

На той момент, мене в розташуванні не було. Але, якби я там перебував, я б як батько двох дочок, його вбив, і ще довго бив би ногами його непритомне тіло. У батальйоні є хлопці, які "сиділи", і я вважаю все, щоб вони не зробили з цим педофілом - було б правильно ... ", - пише він. "Я публічно звертаюся до міністра внутрішніх справ Арсена Борисовича Авакова і президента Петра Олексійовича Порошенка: Знайдіть в собі мужність, і дайте відповідь мені як чоловіки, і в першу чергу як батьки: Якщо б ви, прийшовши в дитячий садок, бачили як онанують на ваших дітей, щоб ви особисто зробили ...?

Якщо Арсен Борисович або Петро Олексійович, публічно скажуть, що наші бійці зробили не правильно - покаравши педофіла, і через це розформовують батальйон добровольців - я піду воювати за ДНР))).

На цьому я для себе, ставлю крапку в публічному обговоренні ситуації з батальйоном "Торнадо".

Комбат "Торнадо" Руслан Онищенко, я як зам.політ батальйону, і всі бійці "Торнадо", на відміну від можновладців, можемо з упевненістю сказати - "Честь маємо!"
Петро Олексійович і Арсен Борисович, а Ви зможете, після того як поїзда з контрабандою з ДНР і ЛНР, розміняли на добре ім'я добровольців і патріотів України, сказати "Честь маємо" ....? ", - також пише максим Іваніщев.

Більше новин про життя Запоріжжя читайте на порталі Запоріжжя.depo.ua