ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Безкоштовні лічильники тепла запорожцям обіцяють встановити до 15 жовтня

Такий терміни озвучили представники міської УКБ та Концерну ГТС
Depo.
4 червня 2015 09:04
ФОТО: depo.ua

Роботи з установки лічильників, за які відповідає Концерн "ГТС", йдуть згідно із затвердженим планом, повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua. Раніше в тепломережах був оприлюднений графік установки безкоштовних лічильників із зазначенням адрес і термінів, проблем з виконанням графіка не виникає - запевняють у тепломережах.

А ось з лічильниками, які повинні встановлювати міський УКБ, ситуація не на стільки ясна. Установка понад 500 приладів обліку УКБ вимагає розробки проектів і проведення експертизи. Тільки після цього в УКБ планують скласти графік встановлення лічильників із зазначенням адрес і термінів виконання робіт.

Депутати комісії з життєзабезпечення з такою постановкою питання не погодилися. Графік робіт має бути складений до 17 червня і оприлюднений на офіційному сайті - таке рішення було прийнято членами комісії.

У будь-якому випадку всі теплові лічильники, якими планувалося обладнати будинки в Запоріжжі в поточному році, будуть встановлені до 15 жовтня - початку опалювального сезону.

При цьому на комісії була висловлена ідея про виділення бюджетних коштів на систему охорони встановлених безкоштовних лічильників тепла. Зробити попередні розрахунки такої програми доручено профільному управлінню.