ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Без права на забуття: Як наших хлопців везли з-під Іловайська до запорізького моргу

Запоріжанка виклала у мережі таємно зроблені у морзі знімки іловайських загиблих. Фото не для слабодухих, але їх мусять побачити люди, вважає блогерка
Depo.
29 серпня 2016 19:10
ФОТО: depo.ua

Фотознімки останків воїнів, яких два роки тому привозили з Іловайського котла до запорізького моргу, що на вулиці Чарівній, виклала на своїй сторінці у “Фейсбуці” сьогодні, 29 серпня, блогерка Євгенія Капля. Таким чином вона вирішила нагадати про річницю цієї трагедії, повідомляє кореспондент порталу Depo.Запоріжжя.

“Фото не для людей зі слабкими нервами. Але я все таки вирішила сьогодні так згадати про другу річницю Іловайського котла, тому що для мене він був в такій реальності. Іловайськ… Коли промовляю це слово, то у мене перед очіма стають ці образи, що на фотознімках... Спочатку мене це жахало, а за два роки - звикла. Так розвантаживали тіла бійців, яких привозили з Іловайського котла до моргу, що на вулиці Чарівній міста Запоріжжя. Фотографувала таємно, бо екс-прокурор Михайло Івлев категорично не дозволяв…Чотири дні вантажівки з причепами прибували на Чарівну, до моргу... Водіїв відвозили до лікарень, щоб вони хочь трішки відійшли, бо дорогою з Іловайська збирали тіла. Слухала їхні розповіді та кам’яніла. Зрада. Біль. Пам’ять…“, - написала Євгенія Капля під фотознімками.

Без права на забуття: Як наших хлопців везли з-під Іловайську до запорізького моргу - фото 1

Без права на забуття: Як наших хлопців везли з-під Іловайську до запорізького моргу - фото 2

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя