Бердянський суддя відмовив прокуратурі в проведенні обшуку у браконьєрів, що знищили осетрів і севрюг

За фактом вилову мешканцями Бердянська особливо цінної риби порушено кримінальну справу за статтею про незаконне зайняття рибним промислом

Про це повідомили у прокуратурі Запорізької області, передає портал Depo.Запоріжжя.

Йдеться про браконьєрів, в яких, зокрема, знайшли осетрів та севрюг. Загальна сума збитків, які були завдані природі нині оцінена у 433 тис грн. Трьох "чорних" рибалок "застукали" за виловом камбали, при цьому вони перенесли кілька мішків із рибою у будівлю, розташовану на Бердянській косі. Бердянська прокуратура клопотала про проведення обшуку в будівлі, але слідчий суддя Бердянського міськрайонного суду відмовив у задоволені клопотання без належного мотивування.

Правоохоронці натомість провели огляд будівлі. Під час якого й виявили червонокнижну риби.

Нині до міськрайонного суду направлені клопотання щодо винесення ухвал про підтвердження законності проведеної слідчої дії та накладення арешту на вилучене майно.

Порушено справу за ч. 1 ст. 249 Кримінального кодексу України (Незаконне зайняття рибним промислом). Правоохоронці встановлюють усіх осіб, причетних до злочину.

Раніше портал Depo.Запоріжжя повідомляв, що під Бердянськом зловили браконьєрів з уловом мало не на півмільйона гривень.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя