Бердянська стрітболістка завоювала бронзу чемпіонату світу

Збірна України зі стрітболу, під керівництвом бердянської баскетболістки Анни Зарицької, завоювала бронзові медалі чемпіонату світу з баскетболу 3х3, який в ці дні проходить в французькому Нанті

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на "ЗА!Спорт".

У своїй відбірковій групі українки фінішували на другому місці. У перший ігровий день світового форуму наші дівчата обіграли Австралію (21:12) і поступилися Нідерландам (12:17). У третьому матчі групового етапу українська збірна виграли у Китаю (22:9), а в четвертому була сильнішою Японії (15:9).

У чвертьфіналі наші дівчата обіграли Швейцарію - 13:9, а в півфіналі поступилися угоркам - 13:15. У матчі за третє місце українські стрітболісткі обіграли команду Нідерландів. Доля зустрічі вирішилася на останніх секундах, коли при рівному рахунку 13:13 сфолили на Дарині Завидною і вона закинула два штрафних - 15:13.

Відзначимо, що другий раз поспіль жіноча збірна України завоювала медалі чемпіонату світу з баскетболу 3х3 - на минулій першості світу в Китаї наша команда стала другою.

Нагадаємо, як раніше писав портал Depo.Запоріжжя, Запоріжжя приймає масштабний турнір з вуличного баскетболу.