"Бажаю здохнути усім причетним": У Запоріжжі розгортається черговий скандал через забудову

На сесію Запорізької міськради, що триває сьогодні, 30 січня, вчергове прийшли мешканці вулиці Бородінської, що виступають проти забудови

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя.

Представники ініціативної групи жителів вулиці Бородінської, що виступають проти забудови за адресою Бородінська, 6 (за словами депутатів, офіційна адреса забудови, Бородінська, 2) вчергове прийшли на сесію Запорізької міськради. Жителі нарікають, що незаконне, на їхню думку, будівництво продовжується, а депутати не виконали своїх обіцянок щодо вивчення питання про будівництво на їхній вулиці житлового комплексу. Окрім того, мешканці кажуть, що будівництво охороняють "тітушки".

Свій емоційний виступ на сесії міськради представниця ініціативної групи завершила словами: "Бажаю здохнути усім причетним, тверезими, голодними та від раку".

Депутати натомість пропонують організувати зустріч представників ініціативної групи мешканців Бородінської з забудовником.

У свою чергу міський голова Запоріжжя Володимир Буряк звинуватив у ситуації, що склалася, депутатів, мовляв, саме вони ухвалювали Генплан і тоді питаннями забудови на Бородінській не переймалися.

Нагадаємо, скандал щодо забудови триває з минулої осені, він став другим гучним "забудовним" скандалом після скверу Яланського, де вирубали дерева для будівництва торговельного центру.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя