ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Байки від "укропів": Як "аватари" за пивом ходили

Навіть залізна клітка - не перешкода, коли у вояки є ціль
Depo.
11 червня 2015 15:41
ФОТО: depo.ua
Байки від "укропів": Як "аватари" за пивом ходили
Байки від "укропів": Як "аватари" за пивом ходили

Пияцтво український вояків - серйозна проблема для вітчизняного війська. Солдати, які несуть службу не в зоні проведення АТО, маються без діла і знаходять розраду в чарці. На передовій же, воїни за допомогою горіляки знімають стрес та "вбивають час" в очікуванні чергового прояву ворога. 

Вже ні для кого не є секретом, що через пияцтво вже померли десятки хлопців. Не менша кількість під дією алкоголю наробили купу дурниць - то з місцевими побилися, то стріляють в центрі мирних населених пунктів, то обкрадають селян.

Креативні командири "аватарів" - саме так в армії називають питущих вояків - винайшли спосіб, як карати алкоголіків: аби перевиховати пияків, їх показово садять до металевих кліток або ж закривають у підвалах. Аби ті розкаялись та більше не пили. Проте, на кожного креативного командира знайдуться й не менш креативні вояки:

"Так, це правда, що "аватарів" садять до кліток. Або ж до підвалів. Буває й так, що їх ціпками прив'язують до стовпів чи дерев - аби не втекли", - розказали порталу Запоріжжя.depo.ua бійці 79-ої аеромобільної бригади.

"Проте, такі методи виховання не завжди є дієвими і хлопці інколи таке вигадають, що й на голову не лізе. Коли ми стояли на передовій, поруч базувалась 28 бригада, яка, чесно кажучи, славиться неймовірною кількістю "аватарів". Так от, наловили, значить, хлопці "бухарів" і посадили їх до металевої клітки. П'ять чоловік. На дворі спека, бійцям на похмілля, ані води, ані пива в них немає. Просять у побратимів - ті не дають. Мовляв, ви покарані", - розповідають бійці.

"Ну, проходить кілька годин, хлопці дивляться, а клітки з бійцями не має. Давай шукати - знайшли біля місцевого магазину".

Як виявилось, винахідливі вояки, яким дуже хотілося холодного пива, підняли клітку і разом з нею почимчикували до магазину. Там попросили місцевих, аби ті винесли солдатам хмільного напою і - сидять собі під деревом, похмеляються.

За словами бійців, за цей вчинок покарання креативні "аватари" не понесли. Мовляв, за винахідливість і цілеспрямованість!

Чи справді була така історія, чи це вже вояки дещо її "прикрасили" - достеменно невідомо. Проте, якщо такі винахідливі хлопці й справді служать в рядах ЗСУ, то ворог ніколи нас не переможе.

Більше новин про життя Запоріжжя читайте на Запоріжжя.depo.ua