ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Батьки з окупованих територій везуть дітей до запорізьких шкіл

Напередодні першого вересня кількість переселенців в області дещо зросла
Depo.
1 вересня 2015 14:59
ФОТО: depo.ua

У зв'язку з тим, що в останні тижні серпня в зоні АТО значно зросла кількість обстрілів, батьки з дітьми шкільного віку залишили небезпечні населені пункти. Про це каже Микола Головань начальник Запорізького регіонального штабу з питань соціального забезпечення та тимчасового розміщення сімей та переселенців із зони проведення АТО, передає портал Depo.Запоріжжя.

"Батьки, які до цього вагалися, вирішили, що для безпеки дітей їх краще віддати до школи в мирній частині України", - зазначив він.

За його словами, кількість прибулих до Запорізької області із зони АТО несуттєво, але зросла напередодні першого вересня. Зараз середньодобова кількість переселенців, які звертаються по реєстрацію, коливається в межах 15-30 осіб. Це, звісно, значно менше ніж область приймала торік, коли за день реєструвалися 200-250 переселенців, проте більше, ніж у липні.

"Більшість тих, хто зараз реєструється в якості переселенців, уже жили в області, за якихось причин поїхали додому, а зараз повертаються. Дехто приїжджає, тому що в нього на окупованій території не залишилося житла", - додав керівник штабу.

За даними штабу, станом на ранок 1 вересня, в області розміщено 65 200 переселенців, які приїхали з Донецької, Луганської областей та окупованої території Автономної Республіки Крим. З них 9151 - чоловіки, 19 779 - жінки, 16 330 - діти, 19 940 - інваліди та люди похилого віку.

В штабі зазначають, що переважна більшість переселенців, які приїжджають до Запоріжжя, - це жителі окупованої частини Донецької області.

Ще більше новин про життя Запоріжжя читайте на порталі Depo.Запоріжжя