Астролог: На Запоріжжі 14 серпня дасть про себе знати дух Івана Сірка

Легендарна баба Катя з Майдану каже, що саме від сьогодні почне здійснюватися пророцтво Нострадамуса про “співочий народ з берегів Борисфену”
Depo.
14 серпня 2016 17:20
ФОТО: depo.ua
Легендарна баба Катя з Майдану каже, що саме від сьогодні почне здійснюватися пророцтво Нострадамуса  про “співочий народ з берегів Борисфену”
Легендарна баба Катя з Майдану каже, що саме від сьогодні почне здійснюватися пророцтво Нострадамуса про “співочий народ з берегів Борисфену”

Астролог-аматор Катерина Іваненко (відома багатьом як баба Катя з Майдану) приїхала на історичну територію Запорозької Січі – до Могили Івана Сірка і зробила тут власне пророцтво під час вшанування пам’яті легендарного кошового отамана. Катерина Іваненко пророкує, що саме сьогодні, 14 серпня, на Запоріжжі відбудеться надзвичайної сили магічна подія, що вирішить подальшу долю України.

Легендарна баба Катя з Майдану каже, що саме від сьогодні почне здійснюватися пророцтво Нострадамуса  про “співочий народ з берегів Борисфену”    - фото 1

“Згідно з відомими мені знаннями астрології та циклами розвитку, сьогодні, 14 серпня, є особливо магічним днем в історії України. Сьогодні з ініціативи духу Івана Сірка відбудеться об’єднання душ нині живущих з душами предків”, - запевняє Катерина Іваненко.

“Нині відбудеться те, що пророкував Нострадамус: “На берегах Борисфена його співочий народ започаткує новий світовий порядок”. 14 серпня ми всі маємо подумки висловити свою волю до духа Івана Сірка”, - радить Катерина Іваненко.
Астролог-аматор впевнена, що саме, 14 серпня, народився легендарний кошовий отаман. Цю дату вона вирахувала ще в часи Майдану на прохання одного з нащадків Івана Сірка.

“З п’яти років захоплююся астрологією. І ось, під час Майдану, дізнавшись про це моє хобі, один з прямих нащадків Івана Сірка (не можу назвати без його на те згоди), попросив вирахувати справжню дату народження його видатного пращура. Адже науковці не змогли визначитися, називають 1605-1610 роки. От я два роки працювала. Впевнена на сто відсотків, що мені вдалося встановити її. Це 14 серпня 1610 року, слобода Мерефа, що на нинішній Харківщині, народився він о першій годні одинадцять хвилин”, - розповідає Катерина Іваненко.

Легендарна баба Катя з Майдану каже, що саме від сьогодні почне здійснюватися пророцтво Нострадамуса  про “співочий народ з берегів Борисфену”    - фото 2

Щодо сьогоднішньої дати – 14 серпня 2016 року Катерина переконана: цей день переломний для історії України, жінка навіть спеціально вишивала собі сорочку, щоб в ній відвідати історичну територію Запорозької Січі.

62-річна Катерина Іваненко була активною учасницею Майдану, приєдналася до нього 1 грудня 2013 року. Працювала в прес-центрі, там її і почали називати бабою Катьою з Майдану. За фахом вона інженер лісового господарства, нині на пенсії. Після Майдану приєдналася до волонтерського руху.

Нагадаємо, що пам'ять легендарного кошового отамана Івана Сірка вчора, 13 серпня, вшановували на його могилі біля села Каплунівка Нікопольського району Дніпропетровської області.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя