ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Запоріжжі збираються звільнити "руского" ректора

Парламентар Ігор Артюшенко надіслав депутатське звернення Міністру освіти і науки України Сергію Квіту в якому вимагає звільнити Володимира Пашкова з посади ректора Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти у зв’язку із його причетністю до структур "руского мира"
Depo.
23 червня 2015 10:23
ФОТО: depo.ua
В Запоріжжі збираються звільнити "руского" ректора
В Запоріжжі збираються звільнити "руского" ректора

Запорізький нардеп згадав левову частку біографії Пашкова, повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua.

"В 1999 році Пашков створив і був обраний головою відділення Всеукраїнської спілки організацій "Русское движение Украины" в Запорізькій області, а у 2001 році очолив обласну організацію політичної партії "За Русь единую". У 2005 році Володимир Пашков очолив партію "Русский блок", ідеологія якої містить відверто антиукраїнські гасла, та закликає до порушення територіальної цілісності України. Варто нагадати, що 13 травня 2014 року партія "Русский блок" була заборонена на всій території України через заклики до повалення конституційного ладу та порушення територіальної цілісності України. Володимир Пашков протягом періоду незалежності України багаторазово очолював відверто проросійські структури, які пропагували сепаратизм і тим самим готували ідеологічне підґрунтя для російської агресії в Україні. Я глибоко переконаний, що подібна людина не гідна і не має права займати високу посаду, особливо у сфері освіти України", - зазначив Ігор Артюшенко.

Міносвіти заяву нардепа вивчила і вирішило:

"МОН офіційно звертається до Запорізької обласної ради, у комунальній власності котрої перебуває вказаний інститут, щодо невідкладного звільнення В.Пашкова з посади ректора Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, а також до Служби безпеки України з вимогою провести розслідування антидержавної діяльності цієї особи", - говориться у офіційному повідомлені.

Про те чи буде включено це питання у порядок денний сесії обласної ради на разі не відомо.

Більше новин про життя Запоріжжя читайте на zp.depo.ua