ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Артюшенко хоче аби ахматівський кандидат розповів про доходи

Народний депутат України Ігор Артюшенко надіслав головному інженеру ВАТ "Запоріжсталь" Володимиру Буряку депутатське звернення щодо надання декларації для ознайомлення з нею мешканців Запоріжжя
Depo.
23 липня 2015 11:08
ФОТО: depo.ua

Як повідомили порталу Запоріжжя.depo.ua у прес-службі Артюшенка, свою цікавість до чужих статків парламентар пояснив тим, що останнім часом з'явилась велика кількість замовних матеріалів у ЗМІ, зовнішньої реклами на білбордах та сітілайтах, а також проводяться численні благодійні акції, які подаються від імені Володимира Буряка. Це, в свою чергу, спричинило численні звернення і запитання запоріжців стосовно шляхів фінансування даної діяльності.

"Немає сумніву, що організовані благодійні акції є необхідними і важливими для міста. Та разом з тим, після перемоги Революції Гідності, у громадян змінились відношення та вимоги до політиків. Запоріжці хочуть бачити чесних, відповідальних діячів, які є відкритими до людей і громадських активістів. Таким чином, одним з найважливіших питань, на думку громади, є питання щодо джерел фінансування політичної діяльності, їх прозорість та підзвітність", - йдеться у депутатському зверненні.

У документі Ігор Артюшенко пропонує Володимиру Буряку надати, а також оприлюднити у ЗМІ декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за встановленим зразком, аби запоріжці мали можливість ознайомитись з цими даними і отримати відповіді на свої запитання.

Будь в курсі всіх подій Запоріжжя з zp.depo.ua