Апологет Гітлера і поціновувач запорізьких дівчат: Що відомо про затриманого у Запоріжжі терориста

Затриманий у Запоріжжі 10 квітня 21-річний бойовик, скоріше за все, збирався тут затриматися, принаймні, шукав житло

Апологет Гітлера і поціновувач запорізьк…

Такий висновок журналісти порталу Depo.Запоріжжя зробили після вивчення сторінки молодика, що користувався ніком "Димка Славянский", у соцмережі.

На аватарці сторінки - фото засновника Третього Рейху Адольфа Гітлера. Це, вочевидь, головний герой для донецького терориста, оскільки з шести картинок, що розмішені на сторінці, дві з Гітлером, ще одна з символікою націонал-соціалістів. Писав на сторінці Дімка не часто, зате постійно репостив щось із донецької (у графі "розташування" вказано "Донецьк, Росія") неонацистської групи "14/88", яку, ймовірно, сам і створив.

Цікаво, що серед інтернет-друзів донецького Дімки є запорізькі хлопці, також ультраправих поглядів, утім, так би мовити, з іншого боку барикад. Дискусії в них відбувалися на певному інтелектуальному рівні, наприклад, вони сперечалися щодо ставлення Гітлера до слов'ян.

Якщо виходити з того, що скупі біографічні данні Дімки на сторінці відповідають дійсності, то в Запоріжжі він міг відсвяткувати свій двадцять другий день народження, він в нього 16 квітня.

Імовірно, терорист був не проти залишитися у Запоріжжі. Принаймні серед груп, в які він додався, кілька стосуються пошуків житла в Запоріжжі. Окрім того, він цікавився запорізькими дівчатами - в кількох групах знайомств. А також намагався асимілюватися на Кічкасі, де його мати і бабуся мешкають у гуртожитку. Принаймні, сторінку "Кічкас, як він є" додав до своїх вподобань.

На сторінці донецького молодика, яку знайшли журналісти порталу Depo.Запоріжжя, немає нічого, щоб вказувало на його перебування в лавах терористичних угрупувань. Але він, безперечно, є прихильником "русского мира", расистом, антисемітом і, відповідно, не дуже розумною людиною.

Останній раз на свою сторінку в соцмережі Дімка заходив за кілька годин до затримання - вчора, 10 квітня, о 13:13.

Нагадаємо, 21-річного терориста було затримано 10 квітня у Запоріжжі співробітниками УСБУ в Запорізькій області. Затримали його біля гуртожитку, де він мешкав у матері і бабусі, що 2014 року переїхали до Запоріжжя з Донецька. Сам молодик приїхав у Запоріжжя підлікуватися - він хворий на туберкульоз. За словами співробітників СБУ, є переконливі докази, що затриманий не просто входив до лав терористичних угрупувань, спочатку "ДНР ", а потім "ЛНР ", а брав безпосередню участь у бойових діях, зокрема стріляв по наших хлопцях під Дебальцевим. Йому повідомлено про підозру за ст. 258-3 (участь у терористичній організації та інше сприяння діяльності терористичній організації) Кримінального кодексу України.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"