ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Антимонопольщики оштрафували запорізьку наркологію за шалені ціни на послуги

За рік ціни в Запорізькому обласному клінічному наркологічному диспансері зросли на понад 60%
Depo.
21 березня 2016 13:40
ФОТО: depo.ua

Комунальне підприємство “Обласний клінічний наркологічний диспансер” Запорізької обласної ради зловживало монопольним становищем. Про це порталу Depo.Запоріжжя повідомили в територіального відділення Антимонопольного комітету України.

Ціни на послуги диспансеру в 2015 році порівняно з 2014 зросли на 61%. Антимонопольщики з’ясували, що диспансер включив у розрахунок витрат на послуги завищені витрати на оплату праці лікаря-нарколога та медичної сестри, на відрахування на соціальні заходи та накладні витрати, а також установив рентабельність/прибуток при визначенні вартості послуг, що призвело до встановлення економічно необґрунтованої ціни на послугу.

Ці дії в територіальному відділені АМКУ визнали порушенням законодавства про захист економічної конкуренції. Наркодиспансер оштрафовали на 68 тисяч гривень і зобов’язали установити економічно обгрунтовані ціни на послуги з лікарського наркологічного огляду та психологічного тестування громадян з видачею сертифіката про проходження профілактичного наркологічного огляду.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя