ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Активіст стверджує, що запорізький прокурор вимагав у Анісімова $5 мільйонів, - ЗМІ (АУДІО)

В мережі з'явились аудіо записи розмови, під час якої людина, голос якої схожий на прокурора Запорізької області Олександра Шацького, розповідає, що мріє про будиночок в Чорногорії та вимагає на нього гроші
Depo.
3 липня 2015 15:27
ФОТО: depo.ua
Активіст стверджує, що запорізький прокурор вимагав у Анісімова $5 мільйонів, - ЗМІ (АУДІО)
Активіст стверджує, що запорізький прокурор вимагав у Анісімова $5 мільйонів, - ЗМІ (АУДІО)

Як повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua, аудіозаписи, які журналістам надав громадський активіст, керівник Народної Ради Василь Душний, оприлюднила агенція Весті-Інформ

Зазначимо, що нещодавно Василь Душний публічно звинуватив прокурора області Олександра Шацького в вимаганні грошей з представників влади та місцевого бізнесу.

"Після того, як Олександр Шацький став прокурором, він переніс цю схему на Запоріжжя і область. Всі скандали і заяви про злочини, озвучені Шацьким, були всього лише частиною схеми, спрямованої на збагачення, а фактично - це схема вимагання", - заявив Душний

За його словами, схема діяла за відпрацьованим алгоритмом. Спочатку, каже голова Народної Ради, прокурором та його однодумцями - відомими громадськими діячами, як то Ірина Лєх (представник Радикальної партії Олега Ляшка) чи Юрій Ружин (Хортицький полк), робилися гучні публічні заяви, потім порушувалися кримінальні справи на підставі цих заяв.

Як пише агенція Весті-Інформ, за словами Василя Душного, прокуратурою навмисне створювалися проблеми, за які повинні були заплатити. Багато фактів вимагання підтверджуються аудіо записами.

Окрім того, Душний заявив, що Шацький запросив п'ять мільйонів доларів, щоб "зупинити свій бєспрєдєл і піти на пенсію" з наступною купівлею нерухомості в Чорногорії.

"Шацький знає, що всі справи стосовно Євгена Анісімова надумані і не мають судової перспективи. Проте, аби не бєспредельничать, запросив 5 мільйонів доларів", - стверджує Василь Душний.

На частині аудіо файлах, які Душний надав ЗМІ, розмова з представником Євгена Анісімова. Голос цієї людини навмисне прихований. У бесіді прокурор Запорізької області каже, що розуміє, що кримінальні справи стосовно Анісімова та його команди фальсифіковані, однак, не дивлячись на це, він пропонує зібрати 3-5 млн. доларів для того, щоб він припинив підтримувати ці справи і пішов на пенсію, купивши собі нерухомість в Чорногорії.

Ще більше новин про життя Запоріжжя читайте на порталі Запоріжжя.depo.ua