Афробандерівець із Запоріжжя став чемпіоном світу з греко-римської боротьби

Афробандерівець із Запоріжжя став чемпіо…

Запоріжець Жан Беленюк виборов золоту медаль та став чемпіоном світу у ваговій категорії до 85 кг на чемпіонаті світу з греко-римської боротьби у Лас-Вегасі, про це повідомляє прес-служба ЗОДА, передає портал Depo.Запоріжжя.

На спортивному п’єдесталі в американському Лас-Вегасі чемпіон Жан Беленюк поцілував український прапор - фото 1

На шляху до п'єдесталу Жан Беленюк провів низку видовищних поєдинків зі спортсменами з Мексики, Німеччини, Угорщини та Польщі. У півфіналі він зустрівся зі знайомим йому за минулим чемпіонатом світу Саманом Тахмасебі. Бій завершився переконливою перемогою запорізького спортсмена. Щодо долі фіналу, то вона вирішилася вже на 30-й секунді поєдинку з рахунком 6:0. Рустам Ассакалов з Узбекистану не зміг протистояти українцю і Жан здобув золото чемпіонату світу.

Жан Беленюк - український борець греко-римського стилю, чемпіон Європи 2014. Народився в 1991 році в Києві в родині батька-руандійця і матері-українки.

За повідомленнями ЗМІ, він є солдатом-контрактником Збройних Сил України.