ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Укропи"-добровольці вимагають відставки генерала-сепаратиста

Вояки кажуть, що генерал ЗСУ співпрацював з терористами та був обраний ними "народним міліціонером" так званої "ЛНР"
Depo.
15 червня 2015 15:05
ФОТО: depo.ua
"Укропи"-добровольці вимагають відставки генерала-сепаратиста
"Укропи"-добровольці вимагають відставки генерала-сепаратиста

Українські військові вимагають від Президента України Петра Порошенка звільнення генерала Науменка та притягнення його до кримінальної відповідальності. Про це, як повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua на своїй сторінці в Фейсбуці написав боєць батальйону "Торнадо" Максим Іваніщев.

"У мене складається враження, що готується масова здача українських територій сепаратистам. В даний момент відбуваються навмисні і дуже активні дії по виведенню і розформуванню всіх добровольчих батальйонів із зони АТО і очорнення їхніх імен.

Мало того, йдуть прямі погрози про те, що бійці можуть бути притягнуті до кримінальної відповідальності.

Логіка кремля зрозуміла, навіщо воювати з фанатиками добровольцями, несучи величезні втрати, якщо можна купити генералів і вони розформують добробати.

Ми вимагаємо, від президента Петра Порошенко, міністра внутрішніх справ Арсена Авакова і голови служби безпеки України Валентина Налiвайченко:

- відсторонення генерала МВС у Луганській області Науменко А.В. та притягнення його до кримінальної відповідальності, за навмисну дискредитацію добровольчих батальйонів.

А також розслідування фактів, що генерал Науменко спiвпацював з сепаратистами, та був обраний ними "народним міліціонером " ЛНР , і фактично віддав терористам порядку 30 000 одиниць вогнепальної зброї, здавши будівлю областного УВС в Луганську", - написав він.

Нагадаємо, раніше Тимур Книш повідомив про те, що через високу траву на передовій, військові не бачать ворога, а сучасну техніку їм не дають.

Більше новин про життя Запоріжжя читайте на порталі Запоріжжя.depo.ua