ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Запорізький нардеп-"ватник" каже, що "колорадську стрічку" не зніме (ВІДЕО)

Євген Балицький пишається, що причепив на груди символ країни-агресора
Depo.Мелітополь
12 травня 2015 16:58
ФОТО: depo.ua
Запорізький нардеп-"ватник" каже, що "колорадську стрічку" не зніме (ВІДЕО)
Запорізький нардеп-"ватник" каже, що "колорадську стрічку" не зніме (ВІДЕО)

Про це повідомляє Запоріжжя.depo.ua з посиланням на місцеві ЗМІ.

Зокрема, коментуючи свою появу на мітингу 9 травня з "георгієвською стрічкою" на грудях, Балицький сказав:

"45 років ходив з цією стрічкою і буду хоч, тому що це - символ Перемоги. Я переконаний у цьому і ніхто мене не переконає. Ніколи моїми ідеалами не будуть Бандера чи Шухевич, а будуть Толбухін, Штевнєв, Ватутін, який Київ звільняв", - сказав він.

"Хтось хоче з маком вийти, вшановуючи другу світову війну, - будь ласка, хтось хоче з георгіївською стрічкою, тим більше з українською символікою, - будь ласка. Це нормальні демократичні правила. У цьому полягає патріотизм - в любові до свого народу, а не в ненависті до іншого", - також додав він.

Стосовно того, що після цього вчинку голова МВС Арсен Аваков обізвав Балицького ідіотом, нардеп майже не образився:

"Я не буду опускатися до рівня Авакова, це точно не правильно. Вважаю, що чиновники такого державного рівня не повинні опускатися до образ, це дискредитує владу", - додав він.

Нагадаємо, що поява Балицького, який дуже товаришує з сепаратистом, єкс-нардепом Колісніченком, на мітингу на честь 9 травня з "георгієвською стрічкою" на грудях, викликала широкий резонанс в суспільстві.

Після цього, нардеп Геращенко навіть вирішив внести на розгляд Ради новий законопроект, який би передбачав адміністративну відповідальність за публічне носіння цього атрибуту - від штрафу в 5 тисяч гривень до 15 діб арешту.