ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Запорізькі селяни збираються перекривати ж/д шляхи

Мешканці Запорізької області, зокрема Мелітопольського району, збираються добитися належних земельних наділів будь-яким способом, на черзі - пікет на Новобогдановському ж/д переїзді
Depo.Мелітополь
12 травня 2015 11:23
ФОТО: depo.ua

Про це порталу Запоріжжя.depo.ua розповів активіст, ініціатор сільського Майдану Руслан Гаврилюк.

"У Новобогданівці люди знову можуть вийти на рейки! Завтра (12 травня, - ред.) вирушаю до Києва наносити контрудари по "колгоспній мафії". Чесно, не розумію президента НААНУ Ярослава Годзало. За два роки моєї боротьби вони вже повинні зрозуміти: я, що говорю, те й роблю. Я йому місяць тому пояснив що, обдурити людей в моєму селі вже не вийде. Вони довго чекали і ними користувалися як хотіли, але за останні два роки, не всіх, але більшість, я навчив відстоювати свої права та інтереси. На жаль, я не можу це все розповісти тим пенсіонерам мого села, які все життя працювали на цій землі, простим робітникам, які зараз за 1 тис. працюють з 7:00 ранку до 20:00 в полі. Вони вже заявили мені, що хочуть перекрити Новобогданівський залізничний переїзд. Я переконав їх потерпіти. Адже цим скористаються сепаратисти. Саме тому я їду до Києва до народних депутатів за допомогою, в іншому випадку може відбутися біда", - розповів Гаврилюк.

Нагадаємо, Руслан Гаврилюк розпочав безпрецедентну кампанію з повернення землі народу. Зокрема, після того, як активіст у 2013 році почав діалог з владою з приводу розпаювання земель, до нього почали звертатися селяни з інших регіонів. На сьогодні, після численних відписок з боку Міністерства аграрної політики, НААН, МВС і Генпрокуратури, українці готуються перейти до радикальних заходів.