ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вчорашній вибух у Мелітополі виявився "гучним" способом піти з життя

Фахівці підприємства «Мелітопольгаз» зробили попередні висновки щодо причин вчорашнього вибуху будинку по вул. Ломоносова, 112
Depo.Мелітополь
14 квітня 2015 09:51
ФОТО: depo.ua
Вчорашній вибух у Мелітополі виявився "гучним" способом піти з життя
Вчорашній вибух у Мелітополі виявився "гучним" способом піти з життя

Як з'ясувалося, будинок був газифікований у 2002 році, останнім часом в будинку проживав його 42-річний господар, в літній кухні жили квартиранти. В останній раз планово-технічне обслуговування газового обладнання за даною адресою проводилося фахівцями «Мелітопольгазу» 27 жовтня минулого року, розповів головний інженер підприємства Олег Квач, повідомляє Запоріжжя.depo.ua.

Епіцентр вибуху знаходився в центрі будинку, в кімнаті, де був встановлений конвектор. Однак, судячи з силі вибуху, несправність самого обігрівального газового приладу не могла стати причиною вибуху такої сили. При обстеженні фахівці побачили, що хомут на з'єднанні спуску газопроводу низького тиску і власне конвектора був відпущений. Те, що господар будинку отримав опік 80% площі шкірних покривів, швидше за все, говорить про те, що він перебував дуже близько до епіцентру вибуху (при вибуху газу, за словами фахівців, виділяється велика енергія, температура досягає 2 тис. град.)

За неофіційними даними, потерпілий господар будинку таким чином вирішив звести рахунки з життям.

Сусіди кажуть, що його дружина померла від раку, пішла з життя мати, дочка живе у родичів в селі, а сам він хворий на туберкульоз. У 2010 році він вже намагався піти з життя.

Газопроводи сусідніх будинків не постраждали, газопостачання на вулиці не перекривалося.