Вбивцю керівника "Мелітопольгазу" відпустили на волю

Сусід, що одним пострілом відправив на той світ Юрія Парапанова, упродовж місяця перебував під домашнім арештом, а тепер - вільний
Depo.Мелітополь
16 листопада 2016 15:44
ФОТО: depo.ua

На Запоріжжі відпустили під заставу вбивцю першого заступника голови правління ПАТ "Мелітопольгаз" Юрія Парапанова, який 15 жовтня завдав йому смертельного поранення з патрону Флобера. До цього сусід Парапанова Сергій перебував під домашнім арештом, але Апеляційний суд Запоріжжя за поданням прокуратури Мелітополя взяв його під варту з правом внесення застави в розмірі 130 тис грн. Яку він вніс, повідомили порталу Depo.Запоріжжя у прес-службі обласної прокуратури.

У прокуратурі зазначають, що перебування підозрюваного на волі створює ризик того, що останній може або переховуватись від органу досудового розслідування та суду, або вчинити незаконний тиск на свідків і потерпілу з метою змусити змінити покази. Вдова керівника Мелітопольгазу Інна раніше зазначала, що боїться за своє життя. Адже конфлікт між її чоловіком і сусідом виник саме через неї. 

Нагадаємо, убив Парапанова його сусід Сергій, з яким у родини керівника“Мелітопольгазу” були давні неприязні стосунки. Роковий постріл пролунав 15 жовтня. Сварка виникла через те, що сусід напідпитку фотографував дружину Парапанова Інну, начебто, для того, щоб довести, що вона користується службовою автівкою чоловіка. Керівник "Мелітопольгазу" вступився за дружину, тоді сусід вистрелив в нього з патрону Флобера - кулею дуже маленького калібру і без порохового заряду. На носіння такої зброї навіть не потрібен дозвіл. Влучив Юрію в око. Врятувати життя постраждалому лікарі намагалися упродовж трьох днів, але не змогли – той помер в реанімації. Поховали Парапанова 21 жовтня.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя

3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00