ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Запорізькій області військкомат на машині "Міськгазу" роздає повістки

Мелітопольці продовжують розповідати про випадки, коли співробітники Мелітопольського-Веселовського військкомату роздають повістки чоловікам прямо на вулиці
Depo.Мелітополь
6 липня 2015 15:20
ФОТО: depo.ua
В Запорізькій області військкомат на машині "Міськгазу" роздає повістки
В Запорізькій області військкомат на машині "Міськгазу" роздає повістки

Подібна ситуація сталася і сьогодні, 6 липня, біля одного з міських бізнес-центрів, повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua, посилаючись на РІА Мелітополь.

Близько 10 ранку, представник військкомату, який приїхав на машині "міськгазу", пройшовся по офісним приміщенням з повістками, до цього відвідавши сусідній гуртожиток. А потім переключився на чоловіків, що проходять поруч з автомобілем газової "аварійки".

За словами співробітника військкомату, який не став представлятися, всі міські підприємства зобов'язані надавати військкомату свої автомобілі, для того щоб вони змогли більш швидко і оперативно роздавати повістки. Тому не варто дивуватися, якщо співробітники військкомату будуть їздити на машині "Водоканалу" або "обленерго".

Що стосується, призову прямо на вулицях міста, то співробітник військкомату Володимир Даниленко стверджує, що вони мають на це повне право.

"Ні в якому законі не написано, що ми не можемо закликати людей на вулицях. Я думаю, ще якісь коментарі з цього приводу будуть зайвими", - сказав Володимир Володимирович.

До речі, за його словами призвати в шосту хвилю мобілізації ще нікого не вдалося.

Більше новин Запоріжжя шукайте на Запоріжжя.depo.ua