ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В рамках декомунізації Мелітополь, Бердянськ і Запоріжжя об'єднуватися ні з ким не будуть

Через амбіції чиновників Мелітополю не бачити розширення, нових мікрорайонів, робочих місць та інвестицій
Depo.Мелітополь
3 липня 2015 17:16
ФОТО: depo.ua

Сьогодні, 3 липня, представники органів місцевого самоврядування Запорізької області обговорювали перспективи адміністративної реформи, повідомляє "Наше місто".

В якості депутата міськради на засіданні під головуванням губернатора області Григорія Самардака був присутній і начальник управління внутрішньої політики мелітопольського виконкому Павло Тимофєєв.

На засіданні присутні вирішили, що Мелітополь, Бердянськ і Запоріжжя об'єднуватися ні з ким не будуть. І відповідне рішення приймуть на найближчій сесії обласної ради.

Про це Павло Тимофєєв повідомив на своїй сторінці в Facebook.

"Як розробник Стратегії розвитку Мелітополя до 2020 року хочу зазначити, що місто потребує укрупнення і об'єднання з найближчими селами. Стратегією передбачено нові житлові мікрорайони, нові вулиці приватного сектору під забудову, нові рекреаційні зони відпочинку, нові індустріальні парки (робочі місця) і багато іншого. Про все це тепер можна забути. Можна і забути про перспективи нового Генерального плану, в якому передбачалося збільшення площі Мелітополя на 80%. Наше місто без перспектив розвитку незабаром може перетворитися на ущербне депресивне місто. Мелітопольці стали заручниками політичних амбіцій голів сільських рад", - дав свою оцінку рішення Мелітопольський депутат.

Більше новин про життя Запоріжжя читайте на zp.depo.ua