В Мелітополі з невідомих причин дорожчає хліб

За минулий тиждень значно зросли ціни на хліб масового споживання (так звані популярні сорти, які купують найбільш часто), виробництва ТОВ "Мелітопольський хлібокомбінат"
В Мелітополі з невідомих причин дорожчає хліб
В Мелітополі з невідомих причин дорожчає хліб

Так, хліб "Сергіївський", вагою 600 грамів, ще 10 лютого коштував 6 грн., а станом на 16 лютого, його ціна стала 7.10 грн., передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя з посиланням на "МВ". Ціна "Дарницького" була 7 грн. 10 коп., а стала - 9 грн. 60 коп. (тобто зросла відразу на 35%).

Причиною зростання цін, як пояснює економіст підприємства, є збитковість підприємства за IV квартал минулого року, що, в свою чергу, викликано зростанням цін на сировину (борошно) і підвищенням цін на енергоносії.

У Мелітопольському міськраді кажуть, на жаль, перевірити, наскільки ж реально зросли статті витрат, і як це зростання позначився на формуванні ціни кінцевого продукту - хліба, неможливо. І посилаються на те, що орган, який раніше здійснював перевірку формування цін і тарифів - Державна інспекція з контролю за цінами - на сьогодні знаходиться в стадії ліквідації відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя