В Мелітополі з невідомих причин дорожчає хліб

За минулий тиждень значно зросли ціни на хліб масового споживання (так звані популярні сорти, які купують найбільш часто), виробництва ТОВ "Мелітопольський хлібокомбінат"
Depo.Мелітополь
17 лютого 2016 10:07
ФОТО: depo.ua
В Мелітополі з невідомих причин дорожчає хліб
В Мелітополі з невідомих причин дорожчає хліб

Так, хліб "Сергіївський", вагою 600 грамів, ще 10 лютого коштував 6 грн., а станом на 16 лютого, його ціна стала 7.10 грн., передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя з посиланням на "МВ". Ціна "Дарницького" була 7 грн. 10 коп., а стала - 9 грн. 60 коп. (тобто зросла відразу на 35%).

Причиною зростання цін, як пояснює економіст підприємства, є збитковість підприємства за IV квартал минулого року, що, в свою чергу, викликано зростанням цін на сировину (борошно) і підвищенням цін на енергоносії.

У Мелітопольському міськраді кажуть, на жаль, перевірити, наскільки ж реально зросли статті витрат, і як це зростання позначився на формуванні ціни кінцевого продукту - хліба, неможливо. І посилаються на те, що орган, який раніше здійснював перевірку формування цін і тарифів - Державна інспекція з контролю за цінами - на сьогодні знаходиться в стадії ліквідації відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя