В Мелітополі відкрили меморіальну дошку Герою

Минулого тижня в Новомиколаївці була відкрита меморіальна дошка Герою Радянського Союзу Володимиру Карповичу Загною, який народився в с. Маяк Новомиколаївської сільської ради

У 16 років він добровольцем вирушив на фронт, повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua. Про військовий шлях юнака розповіла директор Новомиколаївського шкільного музею Надія Хавер.

"Ця людина була неординарна, харизматична. В армії він спочатку виконував всю чорнову роботу: носив воду, рубав дрова, виварював бинти. Допомагав всім, чим можна... Побачивши його кмітливість, хлопця взяли у розвідку і під час неї завдання було виконано успішно. Після цього він став розвідником, а пізніше - кулеметником", - розповідає Надія Хавер.

Звання Героя Радянського Союзу було присвоєно 17-річному Володимиру посмертно. За рік на фронті він також був нагороджений медаллю "За відвагу", орденом Слави третього ступеня.

Присутній на урочистому мітингу голова Мелітопольської районної ради Євген Любцов закликав жителів району шанувати подвиг солдат, що загинули під час визволення української землі від фашистів, та берегти мир у своїй Батьківщині.

По закінченні заходу з вшанування пам'яті Героя Радянського Союзу мешканці Новомиколаївки поклали квіти до меморіальної дошки.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя