ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Мелітополі торгують невідомою водою з автоматів

Вчора, 1 березня, в районі вулиці Кірова в Мелітополі з'явилися дивовижні автомати
Depo.Мелітополь
2 березня 2016 11:31
ФОТО: depo.ua

Як виявилося, продають вони на розлив очищену воду, за якої потрібно приходити зі своєю тарою, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя з посиланням на РІА Мелітополь.

В Мелітополі торгують невідомою водою з автоматів  - фото 1

Дивовижні автомати синього кольору вже розмістилися біля колишнього дитячого кафе "Тралі-валі" і біля магазину "Насолода" на вул. Рози Люксембург. На залізній коробці є інформація про склад води, контактні телефони, правила користування автоматом, а також вказано сертифікат МОЗ.

У ємність просять встановити п'ятилітрову бутель, а після вставити в купюроприймач п'ять гривень. Нескладно підрахувати, що за літр питної води просять 1 гривню. Правда, хто саме просить, залишилося невідомим - назви фірми на автоматі не вказано. А з'ясувати його за вказаними номерами нам не вдалося - телефон оператора "МТС" не відповідає, а "Київстар" і зовсім стверджує, що вказаний номер недійсний.

По всій видимості, продавці води вирішили заховатися від мелітопольців. Цікаво і те, хто зможе підтвердити зазначений склад води. Адже не виключено, що за 1 гривню можуть продавати 1 літр води з-під крана.

В Мелітополі торгують невідомою водою з автоматів  - фото 2

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя