ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Мелітополі сучасні зупинки будуть з WI-FI зоною

Дві сучасні зупинки "Пушкіна" змонтували сьогодні, 16 лютого, по одну і іншу сторону проспекту 50 років Перемоги
Depo.Мелітополь
16 лютого 2016 14:22
ФОТО: depo.ua
В Мелітополі сучасні зупинки будуть з WI-FI зоною
В Мелітополі сучасні зупинки будуть з WI-FI зоною

Городянам їх презентував особисто мер Мелітополя Сергій Мінько зі своїми заступниками, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя з посиланням на РІА Мелітополь. Дві сучасні зупинки "Пушкіна" змонтували сьогодні, 16 лютого, по одну і іншу сторону проспекту 50 років Перемоги.

Зупинки виконані з полікарбонату і обладнані лавочками всередині. Зовнішній вигляд зупинки на "Пушкіна" ідентичний тій, що була в минулому році встановлена на "Чорному гастрономі".

В Мелітополі сучасні зупинки будуть з WI-FI зоною - фото 1

Їх виробник - мелітопольська фірма "Фундамент". Вартість кожної зупинки в залежності від розмірів становить близько 30 тисяч гривень.

Міський голова зазначив, що влада вивчала пропозицію інших виробників, в тому числі, і дніпропетровських, проте поки зупинилася на місцевій фірмі, яка платить податки до міського бюджету. Пропозиція мелітопольців на даному етапі виявилася більш вигідною. Хоча, за словами Сергія Мінько, пошуки альтернативи ще не закінчені.

В Мелітополі сучасні зупинки будуть з WI-FI зоною - фото 2

За дорученням міського голови, зупинки повинні бути обладнані WI-FI зоной, табличкою з назвою зупинки, інформаційної дошкою для оголошень і розкладу руху маршруток.

Крім того, міський голова звернувся до молоді з проханням не псувати міське майно написами з балончика з фарбою. Одна з таких зупинок, іменована в народі "На чорному" вже розмальована. Причому склад фарби такий, що комунальникам досі не вдається її вимити декількома розчинниками.

В Мелітополі сучасні зупинки будуть з WI-FI зоною - фото 3

В Мелітополі сучасні зупинки будуть з WI-FI зоною - фото 4

В Мелітополі сучасні зупинки будуть з WI-FI зоною - фото 5

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя