ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Мелітополі серед вулиці плели захисні сітки для бійців АТО

В рамках акції "Доторкнись до Перемоги!", яку організували активісти Мелітополя кожен городянин міг внести свою лепту в плетіння маскувальних сіток.
Depo.Мелітополь
8 травня 2015 17:09
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua з посиланням на Наше місто.

Охочих спробувати себе в новій справі було багато. Протягом декількох годин городяни разом з волонтерами робили історію своїми руками. У цей час по сусідству "працювали" майстрині декоративно-прикладного мистецтва, які виготовляли маки - символи Дня Перемоги. До речі, після завершення роботи маки-символи планують продати на ярмарку.

До акції приєдналися перехожі, які виявились волонтерами з іншого регіону. Хлопці везуть в подарунок воїнам АТО (кіровоградським бійцям війська спеціального призначення), які зараз дислокуються в районі Маріуполя, автомобіль.

"Наша підтримка дуже важлива для військових. Адже, як не крути, українська армія існує завдяки волонтерам. Тому те, що сьогодні відбувається біля бібліотеки, ця акція - велика справ", - сказала одна з гостей Мелітополя Вікторія.

Після закінчення акції, все сплетені сітки віддадуть бійцям різних військових підрозділів, батальйонів і бригад, а зібрані з продажу маків-символів гроші направлять на лікування поранених в АТО військовослужбовців.