ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Мелітополі педіатр відмовилася заходити в кімнату, щоб оглянути дитину

Це вже не перший випадок, коли педіатр відмовляється заходити в будинок, щоб оглянути хворого
Depo.Мелітополь
1 квітня 2016 12:13
ФОТО: depo.ua
В Мелітополі педіатр відмовилася заходити в кімнату, щоб оглянути дитину
В Мелітополі педіатр відмовилася заходити в кімнату, щоб оглянути дитину

Лікар, яка прийшла оглянути 4-річну дівчинку, відмовилася пройти в кімнату і провела огляд в коридорі, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя з посиланням на РІА Мелітополь.

"Цей вибачте на слові доктор, перед оглядом навіть не захотіла вимити руки. Зробила вона це тільки після моєї наполегливої пропозиції. Дальше більше. На мій превеликий подив педіатр не захотіла проходити в кімнату і оглянула дитину в коридорі. У внучки була температура, причому досить висока. Тому перебувати в прохолодному приміщенні їй було не можна. Але лікар Оксана Л. навідріз відмовилася проходити в теплу кімнату. Послухавши наспіх внучку, вона не спромоглася відповісти на мої запитання і розповісти, чому ж все таки хвора моя дівчинка. Вона виписала ліки і безмовно пішла. У мене склалося враження, що вона взагалі не вміє розмовляти", - поскаржилася на лікаря Галина Іванівна.

Примітно, що це не перший випадок, коли педіатр відмовляється заходити в будинок, вважаючи за краще оглядати дитину, де завгодно, але тільки не кімнаті. Поведінка лікаря виглядає досить дивно.

Як прокоментує вчинок своєї колеги адміністрація поліклініки, читайте найближчим часом на Depo.Запоріжжя.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя