ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Мелітополі городяни будуть знову обирати нові назви для вулиць

В Мелітополі спеціальна комісія з декомунізації в черговий раз збирається обговорювати пропозиції про нові назви вулиць
Depo.Мелітополь
19 лютого 2016 14:54
ФОТО: depo.ua
В Мелітополі городяни будуть знову обирати нові назви для вулиць
В Мелітополі городяни будуть знову обирати нові назви для вулиць

Стартувало обговорення 1 лютого, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя з посиланням на РІА Мелітополь. До комісії надійшло більше тисячі пропозицій від близько трьох сотень мелітопольців. В ході палких дискусій комісія сформувала кілька пріоритетів присвоєння нових назв: повернення колишніх історичних назв вулицям, увічнення пам'яті відомих мелітопольців і видатних українців. Є пропозиції і про присвоєння вулицям фруктових назв: Черешнева, Вишнева, Калинова, Малинова.

Поки немає точної інформації, скільки коштів доведеться викласти з власного гаманця жителям міста, для внесення змін до документів у зв'язку зі зміною назви вулиці. А ось на заміну табличок міської влади необхідно буде віднайти в бюджеті близько 100 тис. грн.

Більшість городян Мелітополя впевнені, що перейменування вулиць в такий складний економічний період проводиться несвоєчасно.

Остаточне рішення щодо нових назв вулиць Мелітополя прийматимуть чиновники облдержадміністрації.

Слухання будуть проходити сьогодні, 19 лютого, о 15:00 в міському краєзнавчому музеї. В них братимуть участь представники Союзу Лівих Сил і партії і Свобода, ГО "Просвіта" і "Самооборона Мелітопольщини", міські краєзнавці, науковці музею, депутати і чиновники, і просто пересічні мешканці міста.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя