ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Мелітополі "Годину Землі" проведуть з оркестром і небесними ліхтариками

В суботу, 19 березня, Мелітополь приєднається до акції "Година Землі" - щорічної міжнародної події, яка проводиться Всесвітнім фондом дикої природи
Depo.Мелітополь
18 березня 2016 17:34
ФОТО: depo.ua

Організатори міського заходу запланували інсталяцію, фаєр-шоу та запуск небесних ліхтариків, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя.

Провести акцію "Година Землі" мелітопольці вирішили для залучення уваги до глобальної екологічної проблеми, а за її організацію взявся студентський сенат і професорсько-викладацький склад Мелітопольського інституту екології та соціальних технологій Університету "Україна" (МІЕСТ) за підтримки Мелітопольської міської ради та відділу благоустрою та екології.

Акція пройде 19 березня на Площі Перемоги з 20:30 до 21:30. У програмі - створення інсталяції у вигляді емблеми ініціативи "60+" з палаючих свічок, музичний оркестровий супровід, фаєр-шоу та в фіналі - запуск в повітря небесних фонаріков.

Під час проведення акції будуть проходити зйомки соціального-екологічного кліпу, який стане візитною карткою на мапі Всеукраїнської акції "Година Землі" і на сайті Всесвітнього фонду дикої природи.

До акції можуть приєднатися усі бажаючі.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя