ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Мелітополі дороги відремонтує донецька фірма

Вже цього тижня в Мелітополі має розпочатися ремонт доріг. Відновлювати їх влада вирішила довірити іногородній фірмі з Донецької області, яка буде використовувати для роботи матеріали вироблені на місці
Depo.Мелітополь
15 квітня 2015 09:29
ФОТО: depo.ua

Цього року ремонтуватимуть дороги буде приватне підприємство "Асфальтобетонний завод", зареєстроване на території Донецької області, але на території, підконтрольній українським військовим, повідомляє Запоріжжя.depo.ua. Влада поставила умову підряднику: зареєструвати філію в Мелітополі. Частина техніки приватне підприємство вже перевезло в місто, решта буде перекинута в найближчі дні. При цьому асфальт буде вироблятися на місці - на площах Мелітопольського асфальтобетонного заводу.

"На нашому АБЗ ми провели в понеділок інспекцію, вже закуплені сипучі матеріали і пічне паливо, підприємство готується до запуску. Залежно від погодних умов, але на цьому тижні завод запрацює. У четвер, максимум п'ятницю, ми плануємо вийти на підготовку до ремонту дорожнього покриття по проспекту Богдана Хмельницького", - уточнив заступник міського голови Іван Федоров.