У запорізькій ОТГ оголосили "імпічмент" підтримуваній "Опоблоком" голові (ВІДЕО)

Недовіру голові Якимівської селищної об'єднаної територіальної громади Валентині Громихіній винесли депутати селищної ради сьогодні, 26 грудня

Про це повідомляє Actual.Today, передає Depo.Запоріжжя.

Недовіру голові Якимівської ОТГ було винесено двома третинами голосів. За це рішення проголосували 19 із 29 депутатів селищної ради. До нових виборів, згідно з регламентом, обов'язки голови має виконувати секретар ради.

Громихіна з рішенням депутатів не погодилася, мовляв, це не райрада, у голови її обирали не депутати, а виборці та пообіцяла оскаржити рішення депутатського корпусу у суді.

Якимівську ОТГ було створено минулого року. На її території мешкають понад 24000 людей. Валентина Громихіна перемогла на перших виборах в ОТГ. Участь в них брала як самовисуванець, однак в Опоблоці тоді заявляли, що Громихіна - їхній кандидат. У місцеве самоврядування 52-річна Громихіна прийшла з посади директор філії ПрАТ СК "Оранта Січ". За підсумками перших виборів, що відбувалися у жовтні 2017 року в десятьох запорізьких ОТГ, стала єдиною жінкою серед новообраних голів громад і, згідно з декларацією, найзаможнішою з них.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя