ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Запорізькій області укріплюють блокпости

Фільтраційні пункти на підступах до Мелітополя посилили додатковими фортифікаційними спорудами і колючим дротом
Depo.Мелітополь
3 червня 2015 15:24
ФОТО: depo.ua

Сьогодні, 3 червня, в другій половині дня на південному виїзді з міста буде встановлений комплект сталевих протитанкових їжаків, повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua.

Секретар міськради і керівник оперативного штабу Сергій Мінько разом зі своїми заступниками особисто проконтролював, як усуваються ті недоліки, які були розкриті під час його попереднього контрольного об'їзду блокпостів. Представники міського керівництва проінспектували блокпост на південному виїзді з міста, де несуть службу співробітники міліції, військовослужбовці Нацгвардії та прикордонники.

Про виконану роботу секретарю міськради та в.о. міського голови доповідав його заступник з комунальних питань Сергій Павленко. Він повідомив, що на блокпост були завезені нові мішки з піском, їх покрили сіткою, що захищає від ультрафіолету.

"Все укриття було затягнуто тіньової сіткою, ми пофарбували фундаментні блоки. Саме на цьому блокпосту було встановлено зміцнення товщиною 70 см для несення патрульної служби. Крім того, сьогодні на цей пост буде завезено 3 протитанкових їжака, і рівно стільки ж на Константинівському посту розмістимо", - доповів в.о. меру Сергій Павленко.