ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Запорізькій області шахрайки наживалися на безробітних

Зараз міліція встановлює всіх ошуканих людей
Depo.Мелітополь
2 червня 2015 16:16
ФОТО: depo.ua

Правоохоронці вивели на чисту воду двох мешканок Запоріжжя, які промишляли шахрайством у Мелітополі, повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua. Як розповів помічник начальника Мелітопольського міськвідділу міліції Гліб Коваль, дівчата 23 і 24 років відкрили офіс у приміщенні автомийки по пр. Б. Хмельницького 103/4, навпаки мотелю "Південний".

Безробітним пропонували збирати на дому ручки. Комплектуючі, які повинні були доставляти додому, продавали по 400 грн. При цьому обіцяли, що завод-виробник викупить вже готову продукцію за вищою ціною.

Таку "роботу" мешканцям Мелітополю пропонували ще в лютому цього року. Але комплектуючих люди так і не дочекалися. Пропонували городянам заробити і на одязі. Речі люди повинні були пропрасувати і упакувати для виробника. Але з цим заробітком вийшла та ж історія.

Із заявами до міліції звернулися 14 осіб. Як повідомляють в слідчому відділі мелітопольського міськвідділу міліції, особи підозрюваних встановлені. Вони вже дали свідчення і зізналися, що обдурили набагато більше людей. Всіх громадян, постраждалих від їхніх дій, правоохоронці просять повідомити за телефонами 096 814 2229 або 098 812 7076.