У виконкомі Мелітополя вкрали фото чинного мера

З інформаційної дошки, де розміщені портрети всіх мерів, які керували Мелітополем в різні роки, зникло фото чинного градоначальника Сергія Мінько
Depo.Мелітополь
19 вересня 2016 15:13
ФОТО: depo.ua
У виконкомі Мелітополя вкрали фото чинного мера
У виконкомі Мелітополя вкрали фото чинного мера

Після гучних подій у виконкомі 16 вересня, коли з ініціативи Оппоблока повинна була відбутися сесія міськради, але самі ініціатори на неї не з'явилися, в мерії відбувся нестандартний випадок, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя з посиланням на РІА Мелітополь.

З інформаційної дошки на першому поверсі, де розміщені портрети всіх мерів, які керували Мелітополем в різні роки, зникло фото чинного градоначальника Сергія Мінько.

У той день, нагадаємо, у виконкомі було багатолюдно. Задовго до початку сесії, в будівлю дружними рядами зайшли симпатики Оппоблока.  Слідом за ними підтяглася і група підтримки мера і його команди. Не виключено, що хтось із громадських активістів запозичив портрет Сергія Мінько. Активісти стверджують, що фото з дошки навмисно зірвали саме прихильники опозиціонерів, оскільки їх кандидат на пост градоначальника Олександр Рябіков на виборах мера програв, а факт перемоги на виборах Сергія Мінько досі не дає спокійно спати окремим представникам з Оппоблока.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя