У садочках Мелітополя відкриють економ-групи

У садочках Мелітополя подорожчає харчування і відкриють економ-груп

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на "МВ".

Як повідомила на засіданні начальник управління освіти Ірина Щербак, планується збільшити вартість харчування однієї дитини до 21 грн в ясельних групах і до 30 грн в групах дітей старшого віку. Таке рішення пов'язане з тим, що ціни на продукти харчування зросли, а ціни на харчування залишаються колишніми протягом двох років.

Крім цього, пропонується додати ще пільгові категорії - дітей, батьки яких безпосередньо беруть участь в бойових діях в зоні АТО, дітей осіб, визнаних учасниками бойових дій під час проведення операції об'єднаних сил, дітей осіб з інвалідністю внаслідок війни, які не мають посвідчення учасника бойових дій і проживають в Мелітополі.

Ще одна зміна торкнеться організації харчування в групах короткочасного перебування. При шостигодинному перебуванні харчування буде складатися з сніданку і обіду, при 4-5-годинному перебуванні - тільки з сніданку. Ця зміна, за словами Щербак, пов'язане з тим, що деякі батьки все одно забирають дітей раніше на гуртки і секції, оплачуючи при цьому триразове харчування. У разі короткочасного перебування платити за харчування дитини доведеться менше.

Раніше портал Depo.Запоріжжя повідомляв, що у запорізькому таборі дітям вдвічі зменшували порції.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя