У мелітопольському училищі розтринькали майже чверть мільйони гривень

На дев’ятьох посадових осіб Мелітопольського будівельного центру професійно-технічної освіти склали протоколи за допущені порушення фінансової дисципліни
Depo.Мелітополь
20 жовтня 2016 16:34
ФОТО: depo.ua

У Мелітопольському будівельному центрі професійно-технічної освіти розтринькали понад 200 тисяч бюджетних гривень, зокрема, безкоштовно навчали учнів, які не мали на це права. Про це порталу Depo.Запоріжжя повідомили у прес-службі облдержфінінспекції.

Ревізія фахівців Держфініспекції встановила, що через безкоштовне навчання п’яти учнів, які раніше вже отримали за рахунок бюджетних асигнувань первинну професійну підготовку, навчальний заклад недоотримав доход у сумі 17,7 тис. гривень. Окрім цього, цим учням нарахували і виплатили стипендії, індексації та премії у сумі 18,2 тис. гривень. Також зайво була нарахована та виплачена заробітна плата з відрахуванням єдиного соціального внеску у сумі 10,7 тис. гривень. Крім того, всупереч законодавству в училищі понаднормово списали продукти харчування на суму 35,6 тисячі гривень.

Також ревізори встановили, що в центрі за рахунок загального фонду проведено покриття витрат, пов’язаних з наданням платних послуг, які повинні проводитися за рахунок коштів спеціального фонду, у сумі 131 тисячі гривень.

За допущені порушення фінансової дисципліни на дев’ятьох посадових осіб Мелітопольського будівельного центру професійно-технічної освіти склали адміністративні протоколи.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя

3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00