ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Мелітополі закрили справу про смерть породіллі

Смерть молодої жінки сталася через хворобу, а не як результат насильства над нею
Depo.Мелітополь
3 липня 2015 11:32
ФОТО: depo.ua
У Мелітополі закрили справу про смерть породіллі
У Мелітополі закрили справу про смерть породіллі

Нагадаємо, як повідомляв портал Запоріжжя.depo.ua, 29 червня в Мелітопольському пологовому будинку померла породілля, яка раніше народила мертву дитину. 28-річна жінка, мешканка Херсонської області, приїхала народжувати третю дитину до Мелітополя, де в приватному секторі на Юрівці проживає її мама. У пологовий будинок жінку привезла карета "швидкої". Пологи були передчасними і протікали з ускладненнями. Лікарям не вдалося врятувати породіллю. Спочатку в міліції відкрили кримінальну справу за статтею "умисне" вбивство. Лікарів запевняли, що на тілі вагітної були сліди побоїв, жінок була обстежена і не спостерігалася у лікарів у зв'язку з вагітністю.

Помічник начальника Мелітопольського міськвідділу міліції Гліб Коваль повідомив, що кримінальну справу за статтею "умисне вбивство" закрито у зв'язку з відсутністю події, повідомляє РІА Мелітополь. Згідно з висновком судових медиків породілля померла в наслідок хвороби (якою не розголошують!), А не через те, що вагітна піддавалася насильству. Чи правильно діяли медпрацівники в даній ситуації буде з'ясовувати комісія МОЗ. Поки ніяких претензій до медпрацівників немає.

Співробітники міліції також встановили, що жінка зловживала спиртним і бродяжила. Смертю закінчилися треті пологи. Жінка має двох дітей, при цьому щодо однієї дитини вона позбавлена батьківських прав.

Більше новин про життя Запоріжжя читайте на zp.depo.ua