ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Мелітополі з'явиться центр взаємодопомоги для воїнів АТО та їх сімей

У поки що непривабливій будівлі буде створено центр "Побратим"
Depo.Мелітополь
2 вересня 2015 11:36
ФОТО: depo.ua
У Мелітополі з
У Мелітополі з'явиться центр взаємодопомоги для воїнів АТО та їх сімей

У Мелітополі буде створено центр взаємодопомоги "Побратим" для воїнів АТО та членів їх сімей, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя, посилаючись на РІА Мелітополь. Міська влада виділила приміщення під цей центр. Це дві старих будівлі за адресою вул. Крупської, 1 у центральному міському парку ім. Горького.

У Мелітополі з'явиться центр взаємодопомоги для воїнів АТО та їх сімей  - фото 1

Раніше в одному з цих приміщень знаходився магазин квітів і спортзал, а в іншому розташовувалися громадські організації. Нині ці приміщення пустують. Вони не опалюються і мають непривабливий вигляд. Орендарів на ці будівлі парк довгий час не міг знайти. Волонтери сподіваються за допомогою небайдужих людей відремонтувати корпуси і відкрити на їх базі центр "Побратим".

У Мелітополі з'явиться центр взаємодопомоги для воїнів АТО та їх сімей  - фото 2

Планується, що в центрі працюватиме спортзал, дитяча кімната, воїни АТО та члени їх сімей отримуватимуть безкоштовну юридичну та психологічну допомогу. Будівлі віддані в оренду підприємству "Ліга чарівників" на 2 роки 11 місяців за 1 гривню на рік.

Координатор майбутнього центру "Побратим" Світлана Алексєєва сподівається також отримати закордонний грант на розвиток центру.

У Мелітополі з'явиться центр взаємодопомоги для воїнів АТО та їх сімей  - фото 3

"Ми подали вже 6 заявок на отримання різних європейських грантів. Від Батьківщини ми не сподіваємося отримати нічого, хоча на реабілітацію та соціальну адаптацію ветеранів АТО в Україні виділено 50 млн. грн.. Але ми на ці гроші не розраховуємо, оскільки вони не фінансують волонтерські групи, як я розумію", - розповіла Світлана Алексєєва .

У Мелітополі з'явиться центр взаємодопомоги для воїнів АТО та їх сімей  - фото 4

За інформацією координатора проекту, в так званому центрі ветеранів буде розташовуватися і районна Рада ветеранів воїнів АТО.

Багато цікавої інформації Ви зможете знайти на Depo.Запоріжжя