ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Мелітополі з'явилися борди, які перевірять на сепаратизм

Скандал розгорівся навколо дивних рекламних щитів, що з'явилися у Мелітополі вчора, 9 квітня
Depo.Мелітополь
10 квітня 2015 09:21
ФОТО: depo.ua

Білборди з репродукцією картини "Посвята імператора Наполеона I і коронування імператриці Жозефіни в соборі Паризької Богоматері 2 грудня 1804" французького художника Жака Луї Давида з'явилися практично у всіх районах міста, повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua, посилаючись на "Місцеві вісті". Єдиний напис "Шок, вітаю" також мало про що говорить.

Втім, здивування у городян навряд чи зрівняється з подивом одного з операторів зовнішньої реклами Вікторії Крючкової, для якої ці зображення на її рекламних конструкціях стали справжнім сюрпризом. Про те, що на її щитах, розташованих по вул. Ломоносова, з'явилася настільки цікава інформація, вона дізналася від колеги.

"Мені подзвонив один з моїх колег, який і розповів мені про те, що на моїх площинах висить ця дивна реклама. Приїхавши на місце, я в цьому переконалася. Пізніше, після низки дзвінків я дізналася, що розміщенням цієї реклами займалося агентство "Успіх - 2000", представники якого, в обхід мене, як власниці рекламних конструкцій, подзвонили моєму рекламодавцю і попросили на цій площині на три дні розмістити свою інформацію. Мене обурив цей факт, але діалог з представником компанії ні привів, ні до чого", - коментує Крючкова.

Свою скаргу на неправомірне розміщення реклами на її конструкціях підприємець вирішила адресувати до правоохоронних органів. Порадившись зі своїм юристом, В. Крючкова звернулася в СБУ.

"Юрист порадив мені звернутися саме в СБУ, для того, щоб ці сюжети були перевірені на факт сепаратизму", - пояснила своє рішення Крючкова.

Представник фірми "Успіх - 2000" не захотів коментувати цю ситуацію, пославшись на нерозуміння з іншою стороною конфлікту. Свої коментарі чоловік готовий дати лише правоохоронцям.