У Мелітополі встановять літак-меморіал

Літак-меморіал вирішили встановити в Мелітополі до 2020 року

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на прес-службу мерії Мелітополя.

Під час сесії, яка відбулася у середу, 25 червня, депутати підтримали питання про передачу Мелітополю фюзеляжу літака Ан-26 з метою створення пам'ятного меморіалу.

У найближчий рік в районі міського автовокзалу почнеться реконструкція прилеглої території, а також установка пам'ятника-меморіалу в пам'ять про загиблих мелітопольських льотчиків. Меморіал планують закінчити до кінця 2020 року.

Нагадаємо, 16 квітня суддя Мелітопольського міськрайонного суду Юлія Горбачова відмовилася визнати, що загибель командира транспортного літака Іл-76 Олександра Бєлого і, відповідно, дев'ять членів екіпажу і 40 десантників, стала результатом збройної агресії Російської Федерації. Суддя Мелітопольського міськрайонного суду Юлія Горбачова не змогла прокоментувати своє рішення, пославшись на відсутність часу в зв'язку з судовим засіданням. Ця несправедливість обурила суспільство. Тому учасники Всеукраїнського правозахисного руху "Сили права" порадили постраждалій подавати апеляцію. 5 червня в апеляції скасовано ганебне рішення мелітопольського суду щодо збиття Іл-76.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя