ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Мелітополі вокзал залишиться без міліції

Ініційовані міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим реформи доберуться і до Мелітополя
Depo.Мелітополь
15 травня 2015 16:35
ФОТО: depo.ua

Незабаром лінійний відділ міліції на залізничному вокзалі перестане існувати, а його функції "дістануться" мелітопольського міськвідділу міліції, повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua.

Нагадаємо, міністром внутрішніх справ України Арсеном Аваковим було заплановано масштабне реформування підконтрольного йому відомства. Своє існування припинило управління по боротьбі з організованою злочинністю, зникнуть також ветеринарна та транспортна міліція. І якщо відсутність ветеринарної міліції ніяк не позначиться на городянах, то транспортної міліції вдарить по правопорядку.

За словами начальника Мелітопольського міськвідділу міліції Олександра Мельковская, всі функції лінійного відділу міліції на залізничному вокзалі будуть передані його відомству (раніше правоохоронці лінійних відділів підпорядковувалися Придніпровській залізниці).

"У порядку реформування залізнична міліція буде просто ліквідована. У Мелітополі на станції "Мелітополь" Придніпровської залізниці перестане існувати лінійний відділ міліції. Всі функції цього підрозділу будуть передані мелітопольського міськвідділу міліції. Розглядається варіант передачі цього підрозділу нам у підпорядкування з передачею всіх посад. Сподіваємося, що нам дістанеться не тільки великий фронт робіт з обслуговування залізниці, але й штат", - говорить Олександр Вікторович.