ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Мелітополі військкомат роздає повістки як рекламні буклети

З 19 червня в Україні стартувала шоста хвиля мобілізації, яка триватиме до 17 серпня
Depo.Мелітополь
23 червня 2015 16:03
ФОТО: depo.ua
У Мелітополі військкомат роздає повістки як рекламні буклети
У Мелітополі військкомат роздає повістки як рекламні буклети

Мелітопольського-Веселовський воєнком Олександр Лушников вже розповідав про непосильний план за призовом, який довели до місцевого військкомату, повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua, посилаючись на РІА Мелітополь. Від Мелітополя і Веселого в рамках шостої хвилі мобілізації до лав Збройних Сил України має бути покликаний 331 боєць: 309 солдатів і сержантів і 22 офіцера.

І це при тому, що в п'яту хвилю мобілізації повинні були призвати всього 137 чоловік, а служити вирушили тільки 80% від запланованої кількості бійців.

Можливо причина недобору у ЗСУ криється і в формальному підході співробітників військкомату до роздачі повісток. В одному з будинків на житловому масиві повістки не заморочуючись вкотре всовують в двері всім чоловікам призовного віку, як рекламні буклети, або рахунки за квартиру. Чи дійде запрошення до військкомату до адресата, ймовірно, "листонош" цікавить мало. Крім прізвища потенційного солдата вони не спромагаються навіть проставити дату, коли ж призовнику потрібно з'явиться в комісаріаті. Обмежуються лише часом - 9:00. При цьому неодноразово підкреслювалося, що порядок вважається врученою якщо в її отриманні підлягає мобілізації розписався особисто.

Більше новин про життя Запоріжжя читайте на zp.depo.ua