У Мелітополі відзначили День Миру (ФОТО, ВІДЕО)

У міському парку пройшов масштабний молодіжний флешмоб
Depo.Мелітополь
22 вересня 2016 15:31
ФОТО: depo.ua
У Мелітополі відзначили День Миру (ФОТО, ВІДЕО)
У Мелітополі відзначили День Миру (ФОТО, ВІДЕО)

Студенти філологічного факультету МДПУ подарували Мелітополю велике серце зі словами "світ", які були написані на різних мовах вчора, 21 вересня, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя з посиланням на "0619".

У Мелітополі відзначили День Миру (ФОТО, ВІДЕО) - фото 1

21 вересня традиційно відзначається День миру. В останні роки це свято як ніколи раніше життєво необхідне людям. Незважаючи на те, що в Мелітополі не було військових дій, городяни, побувавши в АТО, знають ціну слову "світ". Про мирне небо над головою і тишу сьогодні мріють жителі Луганської та Донецької областей. Мелітопольці вчора теж молилися про мир. На літній естраді в парку творчі колективи міста підготували святковий тематичний концерт. Сцену прикрасили дитячі малюнки на тему світу.

У Мелітополі відзначили День Миру (ФОТО, ВІДЕО) - фото 2

На алеї біля фонтану пройшли різноманітні майстер-класи. Малюки ліпили з кольорового тіста, молодь малювала красивих голубів в кольорах прапорів різних країн і прикрашала ними дерево світу.

У Мелітополі відзначили День Миру (ФОТО, ВІДЕО) - фото 3

У Мелітополі відзначили День Миру (ФОТО, ВІДЕО) - фото 4

Найкрасивішим дійством став танцювальний флешмоб, який підготували студенти філологічного факультету МДПУ і творчі колективи міста. Мелітополю подарували величезне червоне серце, на якому слово мир було написано на різних мовах, як символ того, що світ потрібен жителям всіх країн.

У Мелітополі відзначили День Миру (ФОТО, ВІДЕО) - фото 5

У Мелітополі відзначили День Миру (ФОТО, ВІДЕО) - фото 6

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя

3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00