У Мелітополі відремонтували майже кілометр каналізаційного колектора

Мелітопольські комунальники завершили масштабні ремонтні роботи
Depo.Мелітополь
6 жовтня 2016 16:17
ФОТО: depo.ua
У Мелітополі відремонтували майже кілометр каналізаційного колектора
У Мелітополі відремонтували майже кілометр каналізаційного колектора

Бригада мелітопольського КП "Водоканал" завершила масштабні роботи по заміні труб каналізаційного колектора були завершені по вул. П. Дорошенко в Мелітополі вчора, 5 жовтня, близько 16:00, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя з посиланням на "МВ".

Нагадаємо, що фінансувалися роботи з перекладки 780 трубопроводу з обласного бюджету, і мелітопольське КП виступало в них субпідрядником. Разом з подальшим ремонтом дорожнього покриття на цій ділянці вони обійдуться в 5 млн. грн.

137 м труб із загальної кількості було укладено під землю відкритим способом, решта - методом санації (без розриття грунту). Таких масштабних робіт не проводилося в Мелітополі кілька років. Нагадаємо, близько 400 м стічних труб в 2012 р було реанімовано на спуску вул. Героїв України (тоді - Кірова).

"Під Мелітополем - близько 60 кілометрів зношених каналізаційних колекторів. Я бився роки, щоб спочатку їх міняти, а потім ремонтувати дороги над ними. Адже якщо під новим асфальтом старі комунікації - чекай серйозних проблем. Зараз ми відремонтували досить велику ділянку каналізаційної мережі. При цьому КП за рахунок підряду запрацювало кошти на зарплату своїм співробітникам", - говорить директор КП "Водоканал" Сергій Васюренко.

Зараз проїзд транспорту по вул. П. Дорошенко ще не відновлений - ПП "АБЗ" приступає до капремонту дороги над новими трубами.

А КП "Водоканал" тим часом готується почати роботи з перекладки 400-метрової ділянки каналізаційного колектора по вул. Гетьманської (Леніна). До кінця тижня фахівці сподіваються завершити узгодження проекту робіт з власниками інших інженерних мереж.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя