ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Мелітополі в День захисника України прощалися з загиблим бійцем

Олександр Сизов загинув під час мінометного обстрілу
Depo.Мелітополь
14 жовтня 2016 14:43
ФОТО: depo.ua

Прощання з бійцем 23-го батальйону 56-ї бригади Олександром Сизовим, який загинув на Донбасі, відбулося в Мелітополі сьогодні, 14 жовтня. Проститися з воїном прийшли рідні, друзі, військові, волонтери, представники місцевої влади, передає Depo.Запоріжжя з посиланням на "РІА-Мелітополь". Поховали Олександра у селі Астраханка, поруч із могилою батька.

"Мобілізувалися ми з одного військкомату, в один день заїхали до зони АТО. Не знаю, яким він був у цивільному житті, але як військовий - показав себе відмінно. Стояли на одних позиціях. Він ніколи не боявся, просився на позиції. Не любив залишатися в роті, говорив, що ми сюди не відсиджуватися приїхали, а захищати. Як такого позивного у нього було, називали його "Дідусь Ау". Був випадок - нас приїхали міняти, а він не хотів мінятися, і вийшов до нас із довгою бородою. З того дня так його називали. А коли все сталося, мене на позиції не було. Він заступив на пост. За хвилину до того, що сталося, хлопці розповідають, один пішов чай ​​собі робити, другий - суп насипати, третій - зняти бронежилет. Останній каже - я відійшов на метрів 15-20, почув вибух. Повернувся - все розбито. Крикнули, що все, 200-й, у голову влучив уламок. Ми навіть відразу не змогли забрати тіло, тому що йшли бої. Забрали години через три, - розповів Сергій Рудяк, побратим Олександра.

Нагадаємо, Олександру Сизову було 36 років. Він загинув 10 жовтня під час мінометного обстрілу українських позицій терористами.

У Мелітополі в День захисника України прощалися з загиблим бійцем - фото 1

У Мелітополі в День захисника України прощалися з загиблим бійцем - фото 2

У Мелітополі в День захисника України прощалися з загиблим бійцем - фото 3

У Мелітополі в День захисника України прощалися з загиблим бійцем - фото 4

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя