У Мелітополі розробили карту Wi-fi зон

Мешканці Мелітополя можуть безкоштовно користуватися Інтернетом
Depo.Мелітополь
4 листопада 2016 11:33
ФОТО: depo.ua

Понад 29 тисяч мелітопольців отримали доступ до Інтернету у жовтні. Wi-fi зони обладнані в лікувальних установах, на деяких зупинках громадського транспорту та в міському парку, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя з посиланням на "0619".

Благодійний фонд "АГАПЕ - Україна" за рахунок грантових грошей і за підтримки міської влади реалізував проект установки Wi-fi зон в місті. Зроблено п'ять нових Wi-fi зон і прокладено два кілометри кабелю в дев'яти медичних установах.

"Проект уже на стадії завершення. З лікувальних установ залишилися гінекологія, інфекційний стаціонар і пологовий будинок. Кабель вже прокладений, залишилося змонтувати обладнання", - розповідає депутат обласної ради Євген Дем'яненко.

Wi-fi зони вже з'явилися в багатьох лікувальних установах: у відділеннях травматології та терапії, приймальному покої міськлікарні № 1, залізничної лікарні та поліклініці, в новій амбулаторії № 10 на вул. Казарцева, міськлікарні № 2, станції переливання крові.

Скористатися Інтернетом можна і на зупинках громадського транспорту, у дворах шкіл 23, 15, у Палаці творчості, міському парку та в інших місцях.

Подивитися карту Wi-fi зон в Мелітополі можна тут.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя