ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Мелітополі психологи вчать жінок, як відновити сексуальне бажання бійців АТО (ФОТО)

У Мелітополі жінкам психологи роздають інструкцію, як поводитися зі своїми чоловіками, які повернулися із зони АТО, щоб ефективно попереджати напади агресії і викликати сексуальне бажання
Depo.Мелітополь
4 травня 2015 12:23
ФОТО: depo.ua
У Мелітополі психологи вчать жінок, як відновити сексуальне бажання бійців АТО (ФОТО)
У Мелітополі психологи вчать жінок, як відновити сексуальне бажання бійців АТО (ФОТО)

Надані 23 поради безумовно будуть корисні жінкам, але деякі з них звучать образливо на адресу бійців АТО і принижують їх, повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua.

Психологи рекомендують не відгороджуватися від своїх чоловіків, щоб вони не залишилися один на один зі своїми спогадами; слухати своїх чоловіків, якщо вони говорять навіть про війну і вбивства, тому що він повинен відчути, що з ним є поруч рідна людина, яка приймає його з його досвідом. Жінкам радять не шкодувати себе і не ставити себе в роль жертви, не розповідати чоловікам, які перебувають в АТО, про свої страхи, не скаржитися, не плакати.

Але частина порад підносять бійців АТО в поганому тоні. Наприклад, якщо боєць АТО запив, то дружина повинна звернутися до нарколога і психотерапевта, бо підпилий ветеран війни, як написано в інструкції, непередбачуваний.

У наданих рекомендаціях психологи торкнулися навіть інтимного життя: "Нерідко учасники бойових дій кажуть, що у них пропадає сексуальне бажання і з'являється агресивний настрій. У таких випадках до чоловіка потрібно підійти збоку, супроводжуючи свій підхід голосом, ласкаво погладити спину і плечі, ніжно обіймаючи. Його необхідно поступово привчати до того, що небезпека минула і удару в спину не буде", - пишеться в інструкції.

Також психологи, у разі спалахів бурхливої агресії чоловіки, рекомендують прибрати всі колючо-ріжучі предмети навколо і обмежити перебування агресивного чоловіка в приміщенні кухні.

У Мелітополі психологи вчать жінок, як відновити сексуальне бажання бійців АТО (ФОТО) - фото 1

У Мелітополі психологи вчать жінок, як відновити сексуальне бажання бійців АТО (ФОТО) - фото 2

У Мелітополі психологи вчать жінок, як відновити сексуальне бажання бійців АТО (ФОТО) - фото 3

У Мелітополі психологи вчать жінок, як відновити сексуальне бажання бійців АТО (ФОТО) - фото 4