У Мелітополі провели в останню путь загиблого Героя

З військовими почестями попрощалися з бійцем 23-го батальйону в Мелітополі сьогодні, 20 лютого

Про це повідомляє кореспондент порталу Depo.Запоріжжя з посиланням на РІА Мелітополь.

Боєць 23-го батальйону Дмитро Пухно народився в сім'ї військового, закінчив Львівський військовий ліцей, після - вступив до Одеського інституту сухопутних військ. Як і всі курсанти, був розподілений на посаду командира взводу в один з підрозділів, через три роки був звільнений за скороченням штату. А у вересні минулого року уклав контракт з ВСУ. У складі 23-го батальйону успішно виконував бойові завдання. Перебуваючи у відпустці, отримав травму голови, яка, як виявилося пізніше, стала смертельною.

Дмитро Пухно відчув себе погано і знепритомнів в ніч з 18 на 19 січня. Допомогу бійцю надавали в Приазовській районній лікарні, звідки санавіції він був доставлений до Мелітопольської міської лікарні №1, а після - в Запорізьку обласну лікарню. Після операції військовослужбовець порядку місяці перебував в комі. Минулої п'ятниці, 17 лютого, він помер, не приходячи до тями.

Дмитру було 39 років. Сьогодні, 20 лютого, військовослужбовця проводжали в останню путь друзі, близькі, волонтери і побратими. Товариші по службі Дмитра Пухно зі скорботою відзначають, що загиблий був самовідданим бійцем і надійним товаришем.

У загиблого військовослужбовця залишився дев'ятирічна дитина, батько - підполковник запасу, рідний брат - офіцер. Ховали Дмитра Пухно, дотримуючись всіх звичаїв військової прощальної церемонії.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя